Дуже часто до нас звертаються представники різного типу бізнесу з проханням застрахувати їх відповідальність, як орендарів. Зазвичай такий договір вимагає орендодавець, щоб захистити себе від негативних наслідків здачі в оренду свого приміщення. Даний договір має низку підпрограм та опцій тому давайте розглянемо основні вимоги до договору.

Відповідальність перед третіми особами

Ця опція дозволяє отримати страхове відшкодування внаслідок завдання збитків особам та майну осіб, що знаходяться поруч з орендованим майном.

Пошкодження/знищення майна

Якщо внаслідок експлуатації орендованого майна, було завдано шкоду або відбулось знищення майна, то згідно договору страхування всі збитки в межах страхової суми, враховуючи ліміти по кожному випадку, повинні бути покриті страховою компанією.

Відповідальність на час ремонту

Доволі часто зустрічається дана вимога в договорах оренди, а особливо при оренді нерухомого майна в торгових центрах. Зазвичай це окремий договір страхування, що укладається на термін проведення ремонтних робіт та включає в себе страхування конструкції та відповідальносі перед третіми особами. 

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з страхування орендованого майна та готові підібрати індивідуальні умови для кожного нашого клієнта.

%d bloggers like this: