Це по суті необов’язково-обов’язковий вид страхування. Він не рахується обов’язковим в нормативно-правових актах, проте працівник паспортного контролю або митний працівник, та посуті навіть поліцейський закордоном можуть не лише накласти штраф за відсутність даного договору, але й заборонити в’їзд до іноземної держави. Впринципі даний договір доволі простий по своїй формі, але має дуже багато “підводних каменів”. Мало хто з представників страхвоих компаній, не кажучи про туроператорів, пояснює суть і можливості даного страхування. Основною метою даного страхування є забезпечення компенсації медичних витрат, що можуть бути понесені внаслідок Вашого раптового захворювання. наголошуємо на слові “раптового”, адже даний договрі не покриває лікування вже існуючих захворювань і якщо буде доведено, що захворювання було набуте раніше, ніж укладання договору, Вам просто відмовлять у виплаті або ж якщо виплата була проведена то через суд кошти будуть повернені. 

Дуже часто ми стикаємось з такою фразою:”Ми були в компанії Х і там страхування для закордону коштує 100 гривень на рік, а Ви нам пропонуєте за 1000 гривень”. Ми теж маємо страхові договори по 100 і навіть по 50 гривень, але хочемо пояснити основну відмінність між дешевими та дорогими договорами. Багато компаній в гонитві за своєю часткою ринку почали вдаватись до деяких хитрощів з умовами договору. В даному виді договору є така річ як програма страхування. Чим дешевший договір тим гірша програма. Що ж це означає? Наприклад Ви придбали договір за 100 гривень від компанії Х з програмою А1. Поїхали за кордон і там захворіли.Лікування склало 680 євро. Ваш страховий поліс медичний заклад не прийняв і попросив оплатити лікування самостійно. Ви оплатили лікування і повернулись додому.Звернулись в страхову компанію, а там відмова. Ви ж звісно питаєте чому, я ж заплатив за страховий поліс кошти, а Вам нададуть просту відповідь:”Що програма яку Ви придбали не передбачає лікування даного захворювання і взагалі дана програма лікує лише Африканську Чуму, якщо Ви китаєць”. Смішно, але приблизно так все і є. Зазвичай таке страхування беруть люди для безпроблемного перетину кордону, щоб забезпечити себе від штрафів та інших санкцій закордоном. Ми радимо не економити на своєму здоров’ї, а лікування закордоном доволі дороге. Купуйте якісне страхове покриття та беріть від подорожей сповна.

Ми пропонуємо дешеве страхування подорожуючих від 50 гривень на рік та преміум страхування від 320 гривень на рік. VIP-пакет на рік 1200 гривень з можливістю доставки рідних закордон, організацією трансферу вертольотом та іншими послугами, що доступні нашим клієнтам.

%d bloggers like this: