Страхування автомобіля за договором КАСКО це гарантія безпеки Ваших коштів у разі настання проблем з Вашим авто. Даний тип договору покриває збитки завдані настпними діями:

  • Дорожньо-транспортна пригода (не зважаючи на наявність вини страхувальника)
  • Викрадення
  • Тотальне знищення (знищення більше, ніж 70% автомобіля)
  • Протиправні дії третіх осіб

Переваги КАСКО

Багато наших клієнтів до певного моменту були впевнені, що КАСКО їм не потрібне, адже є Автоцивілка і з ними нічого не станеться. Ми хочемо роз’яснити чому варто придбати договір КАСКО. 

Автоцивілка передбачає компенсацію збитків завданих потерпілій стороні в межах страхового ліміту. Страховий ліміт визначений в межах 130 000 грн. на одну потерпілу особу (якщо не має додаткових страхових договорів). При розрахунку завданих збитків береться до уваги знос на запчастини, і якщо взяти відсоток недобросовісних компаній то бажана сума виплати стає все більше міфом, а ніж реальністю. 

Для клієнтів, що обрали собі договорів КАСКО, такі проблеми не торкаються. Ми завжди стараємося обрати якісну програму, з максимальним покриттям та доступною ціною. Враховуючи офіційні відносини з компаніями-партнерами, ми можемо клопотати про індивідуальний тариф для наших клієнтів.

Ми пропонуємо Вам надійний захист від перевірених компаній за доступними цінами та з можливістю гнучкої розбивки платежів. До кожного договору КАСКО ми пропонуємо безкоштовний асистанс за програмою на весь термін дії договору.

%d bloggers like this: